Комп’ютерний клуб (co-working)

На базі існуючою бібліотеки, що розміщується у борщівському клубі необхідно створити коворкінговий центр. Коворкінг (англ. Co-working — спільно працювати)  у широкому сенсі — це модель організації роботи людей, найчастіше фрилансерів, з різним типом зайнятості у єдиному робочому просторі; у вузькому — колективний офіс. Місце для продуктивності та натхнення. Коворкінги характеризує гнучка організіція робочого простору і прагнення до формування спільноти резидентів та внутрішньої культури. Учасники залишаються незалежними і вільними, мають можливість спілкуватися, обмінюватися ідеями та допомагати один одному, на відміну від роботи вдома. Основна суть моделі — помісячна оренда і територіальне об’єднання та організація спільноти для ефективнішої роботи учасників.

Коворкінговий простір у бібліотеці – це місце, де до послуг відвідувачів обладнані конференц-зала, Інтернет-майданчик, кінозал, релакс-зона, місце для клубного спілкування, приміщення для групової та індивідуальної роботи, де вони матимуть змогу проводити конференції, семінари, тренінги, презентації, лекції, майстер-класи, зустрічі, організувати художні та фотовиставки.

Це можливість вийти на абсолютно новий рівень роботи борщівської бібліотеки, альтернативна форма проведення змістовного дозвілля борщівців, об’єднання груп людей різних вікових категорій та соціального статусу, налагодження внутрішніх і зовнішніх комунікацій.

Переваги

  1. Молодь не сидить без діла (працює в інтернет, вчиться …)
  2. Люди можуть працювати віддалено в комп’ютері, не їздити в міста. Робота: програмісти, дизайнери, репетитори, консультанти і тд.
  3. Люди можуть шукати роботу в інтернет, не у всіх є вдома інтернет
  4. Залучить бізнес туризм в село

Дивись також:

Розвиток села … коворкінг

Дістанційне навчання та дістанційне працевлаштування. 

Працевлаштування

Примеры коворкинг