Проблема сміття

Проблема смітників стоїть перед людством, мабуть, з того самого часу, як воно з’явилося на землі, і чимдалі, тим вона стає серйознішою.

На сьгодні в Україні проблема смітників – одна з найважливіших і найактуальніших серед проблем забруднення навколишнього середовища.Ця проблема настільки нагальна не тільки в Україні,а й у всьому світі, що навіть з’явився такий вислів ”відходи беруть нас за горло”. Нажаль Борщів не є виключення з цього сумнівного рейтингу.

Ми закликаємо адміністрацію звернути увагу на виникнення стихійних сміттєзвалищ, що утворюються на окраїнах села Борщів.

Реальним частковим вирішенням цієї проблеми є встановлення контейнерів для пластикових відходів, а також для  скла і для гальванічних елементів. Крім того, можливе використання побутових відходів шляхом компостування для продукування біогазу.

Як правило, прибирати й ліквідувати тверді побутові відходи повинна місцева влада. Прибирання оплачується з місцевого бюджету, який в свою чергу формується з місцевих податків, тобто тип ліквідації сміття і якість прибирання визначаються бажаннями і фінансовими можливостями місцевих жителів.

Давайте замислимося над цим…..