Сміттєзвалище між Коржами та Березанню. Екологічна катострофа у Баришівському районі.

Цю новину неможливо висвітлювати без емоцій, але спробуємо обійтися без ненормативної лексики. Подивіться як плюндрують природу навколо нашого села. Це стихійне сміттєзвалище отруює нашу воду, нашу землю, наш Трубіж та ґрунтові води з яких ми беремо питну воду. Це пряма загроза здоров’ю людей у нашому регіоні. Це екологічна катастрофа, яка потребує негайного вирішення.

Неможливо не згадати слова великого Кобзаря з вірша “Розрита могила”, доречі написаного у Березані.

Світе тихий, краю милий,
Моя Україно,
За що тебе сплюндровано,
За що, мамо, гинеш?

Чи втратив цей вірш актуальність? Чи як плюндрували, так і продовжують плюндрувати…

Мешканка Березані опублікувала інформацію про стихійне сміттєзвалище між Коржами та Березанню.

“Раз у півроку на канікулах я приїзджаю з Німеччини додому в Березань, де ми з татом часто прогулюємося лісом в напрямку села Коржі.

Не так давно, кількість сміття, що траплялося на нашому шляху була зовсім невелика, так ніби сміття звозилося лише з Березані. На більш актуальному відео видно, що купи відходів досягли величезних розмірів. Сотнями тонн привозять сміття великі вантажівки з різних куточків України і вивалюють його прямо посеред поля. Коли ми підійшли запитати водія звідки він приїхав, він відповів, що здалеку. А на машині були почеплені червоні транзитні номери.

Вже скоро гори відходів досягнуть вулиці Чорновола (раніше Карла Маркса). І хтось же дав на таке дозвіл, і цей хтось отримує за це чималі кошти!?”

Джерело