Туризм

Зелений туризм як бізнес

Програма з розвитку зеленого туризму в Україні була затверджена в 2002 році і розраховувалася на 10 років. Основним її завданням стала підтримка сільського населення в матеріальному плані. Розробка програми розрахована на допомогу в забезпеченні робочих місць для сільського населення, збільшення можливості подолання бідності на селі. Крім того, передбачалося, що програма стимулює популяризацію виготовлення екологічно чистих продуктів, зацікавить населення в розвитку національної культури, традицій, збільшить сільські території, а також стане регулятором розвитку транспорту, освітлення та іншої інфраструктури в сільській місцевості.

Сьогодні для того, щоб сільський бізнес активно розвивався і мав майбутнє, проводяться різні семінари, на яких майбутні бізнесмени і підприємці можуть більше дізнатися про правила ведення туристичного бізнесу.

Агротуризм на увазі використання сільського фермерського господарства. Тобто, приїхавши в село, туристи не просто будуть насолоджуватися свіжим повітрям і сільській куховарство, але і зможуть доглядати і доглядати за тваринами. Агротуризм можна назвати одним з найпопулярніших видів сільського туризму, так як навіть для любителів домашніх тварин кури, качки, кози, свині, корови та інша сільська живність є екзотикою.

Екотуризм – це подорожі по мальовничих куточках сільської місцевості, прогулянки по лісу, проведення часу біля водойм, збір грибів та ягід, риболовля, знайомство з живою природою.

Апітурізм саме новий напрямок зеленого (сільського) туризму. Найбільше він порадує любителів меду, тому що має на увазі під собою відпочинок в садибах з пасікою. Господарі пасік надають проживання та харчування у власному будинку. А також дають можливість туристам брати участь в розведенні бджіл. Крім того, цей вид туризму вважається лікувальним, так як мед володіє багатьма лікувальними властивостями.

Етнотуризм – це напрямок туризму, яке буде цікавим для гостей, які приїхали з інших країн. Під час етнотуризму можна ближче познайомитися з національною культурою, кухнею, традиціями іншої країни. А також отримати можливість взяти участь в національних святах і обрядах.

Отже, для того щоб в селі росли доходи населення, для підйому рівня підприємницької діяльності, для зростання кількості робочих місць – необхідно підтримувати власного виробника і місцевих підприємців. Для цього – купуйте Борщівське! Етнотуризм, агротуризм, гастротурізм, рибальський туризм, велосипедний туризм – підвищить попит на продукцію зроблену в Борщеві.

Гарний приклад: Риболовля, прогулянки на конях та молочне кафе: фермери об’єдналися в туристичний кластер