Прокат велосипедів. Велотури в селі Борщів.

На сьогодні велосипедний туризм – один з найпоширеніших видів активного відпочинку. Це обумовлено великою популяризацією велосипедного транспорту та зацікавленістю сучасних людей у здоровому способі життя.

Велопохід – це не тільки відмінний спосіб відпочинку, завдяки якому можна випробувати незабутні емоції й довідатися багато нового, але також можливість, не прикладаючи практично ніяких додаткових зусиль, поліпшити своє здоров’я й фізичну форму. Велотуризм поєднує в собі три складові: зелений туризм, гастрономічний туризм та спортивні навантаження.

Київська область має безмежні можливості для велотуризму, бо дуже багата на музеї, історичні пам’ятки, ландшафти та гостинні селянські садиби. Треба відмітити що, велотуризм розвиває населені пункти, тому що велотуристи залишають гроші в містах і селах вздовж маршруту. Але відсутні знання, як цим скористатися, як продати продукт туристу, зокрема велотуристу.

Нажаль, в Україні комфортних туристичних велостоянок, зокрема в селах (як у Пиляві, Яремче наприклад) поки що небагато, а придорожнього сервісу для велосипедистів майже взагалі немає.

А Борщів, має величезний потенціал, як транзитне село для велотуристів, так як знаходиться на стратегічно важливій трасі є ідеальним місцем  для велотурів.У селі Борщів ви можете арендувати велосипед чи привезти свій та кататися по мальовничим місцям.

Подорожуйте із задоволенням, відкривайте нові горизонти і примножуйте свої особисті досягнення!

Корисні статті:

Велотуризм у Київській області: рецепти економічного дива

Велотуризм мальовничими місцями Київської області

Семейный велотуризм

Хочу такий Бізнес! Прокат велосипедів, ремонт велосипедів, велотури, продаж. Франчайзинг. 

* Для мешканців села Борщів

Ви можете заробляти на здачі в аренду ваших велосипедів, електроскутерів, сігвеїв. Вкажіть ваші ціни та телефон і тут буде розміщено ваші контакти. Крім то, ви маєте змогу заробити, на встановленні власної велопарковки (Докладніше тут).

Теги: Велопрокат Борщів, Баришівка, Березань, Бзів, Яготин, Бориспіль