Між селом Коржі та селом Борщів буде відкрито новий Завод з виробництва опор для електромереж ТОВ “Метало Гальва Україна”.

У листопаді між селом Коржі та селом Борщів буде відкрито новий Завод з виробництва опор для електромереж ТОВ “Метало-гальваніка Україна”, “Метало Гальва Україна”. Німецькі технології, завод високого рівня.
Плюси:
1) Будуть робочі місця для Борщівців та жителів Баришивського району;
2) Якість дороги до села Коржі буде покращено;
3) позитивним аспектом є і те, що іноземні інвестори, приходячи в наші села, будуть підвищувати рівень освіти громади, залучати бізнес-туристів.

Мінуси:
1) Найбільшим мінусом, звичайно є екологічні питання. Завод, розташовується коло річки Трубіж та біля лісу. Але, маємо надію, що високі технології не дозволять забруднювати екологію навколишніх сіл .
2) Завод розміщений ближче до села Борщів, ніж до Коржів, а відповідно потенційно більш небезпечний для нашого села, тому було б логічно припустити надходження інвестицій саме сюди (але найкращій варіант – це допомога і Коржам, і Борщеву). Інвестицій потребують комп’ютерний клас, спорт-майданчик, обладнання дитячого садочку та інші проблемни питання:
http://borshchiv.com/problemni-pytanya/